ART / Frames / Frame 12274554
nr 1227 4554
FRAME
19th century, med senare målning på pannå, unidentified artist. Signed, inside measurements: 99x155, wear, damages.
1800-tal, med senare målning på pannå, Oidentifierad konstnär. Signerad, ramens innermått: 99x155
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2200
Monday January 7 2019
at 19:43:58
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
2.000 kr
2.000 kr (Robot)